dimel@dimel.com.tr + (90) 216 443 3991

KURS KAYIT

Kayıt işlemi adayın https://onlineshop.knx.org/registerlinkine girip, gerekli formu doldurduktan sonra oluşan hesap numarasını eğitim merkezine göndermesi ile başlar. Mutabık kalınan kurs için eğitim merkezi adayı KNX sistemine kaydeder. Adayın ödemesini yapması ile kaydı kesinleşmiş olur.

SINAV KAYIT

KNX sistemi hakkında yeterli bilgisi olan adaylar, kurs almadan sınava girabilirler. Bunun için herhangi bir kursun son günü sınav için kayıt yaptırabilirler. Kayıt için yukarıda belirtilen işlem “Yalnız Sınav” şartı ile yapılır. Adayın ödemesini yapması ile kaydı kesinleşmiş olur.

İPTALLER

Kurs tarihinden 2 hafta once adayın iptal etmesi durumunda ödenmiş olan bedelin %75i iade edilir.

Kurs tarihinden önceki 2 hafta içinde yapılan iptallerde ödenmiş olan bedelin %50 i iade edilir.

REGISTRATION

Registration procedure starts with opening an account at https://onlineshop.knx.org/register then sending your account number to us. Training centre will register you to KNX database. The registration is confirmed upon reciept of payment.

REGISTERING TO EXAMS

Anyone can take only the exams, who have enough knowledge about KNX and EST programming. For registration above procedure applies. Candidates must mention “ONLY EXAM” while sending their account numbers to training centre. The registration is confirmed upon receipt of payment.

CANCELLATIONS

Cancellation for a course before 2 weeks prior to the start of course date results a refund of %75 of paid fee.

Cancellation for a course within 2 weeks prior to the start of course date results a refund of %50 of paid fee.

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı, cami halıları dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Caminin önünde ve iki yanında geniş Cami Halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.