dimel@dimel.com.tr + (90) 216 443 3991

KURS KAYIT

Kayıt işlemi adayın https://onlineshop.knx.org/registerlinkine girip, gerekli formu doldurduktan sonra oluşan hesap numarasını eğitim merkezine göndermesi ile başlar. Mutabık kalınan kurs için eğitim merkezi adayı KNX sistemine kaydeder. Adayın ödemesini yapması ile kaydı kesinleşmiş olur.

SINAV KAYIT

KNX sistemi hakkında yeterli bilgisi olan adaylar, kurs almadan sınava girabilirler. Bunun için herhangi bir kursun son günü sınav için kayıt yaptırabilirler. Kayıt için yukarıda belirtilen işlem “Yalnız Sınav” şartı ile yapılır. Adayın ödemesini yapması ile kaydı kesinleşmiş olur.

İPTALLER

Kurs tarihinden 2 hafta once adayın iptal etmesi durumunda ödenmiş olan bedelin %75i iade edilir.

Kurs tarihinden önceki 2 hafta içinde yapılan iptallerde ödenmiş olan bedelin %50 i iade edilir.

REGISTRATION

Registration procedure starts with opening an account at https://onlineshop.knx.org/register then sending your account number to us. Training centre will register you to KNX database. The registration is confirmed upon reciept of payment.

REGISTERING TO EXAMS

Anyone can take only the exams, who have enough knowledge about KNX and EST programming. For registration above procedure applies. Candidates must mention “ONLY EXAM” while sending their account numbers to training centre. The registration is confirmed upon receipt of payment.

CANCELLATIONS

Cancellation for a course before 2 weeks prior to the start of course date results a refund of %75 of paid fee.

Cancellation for a course within 2 weeks prior to the start of course date results a refund of %50 of paid fee.